LVIV.COM

Львівська Політехніка восени матиме лабораторію “Інтернету речей” – хто зможе користуватись

Львівська Політехніка восени матиме лабораторію Інтернету речей - хто зможе користуватись

Львівський ІТ Кластер спільно з найбільшими ІТ-компаніями Львова відкриває IoT Lab у 5 корпусі Львівської Політехніки (вул.С.Бандери, 28а). Нею зможуть користуватися студенти, які навчаються на бакалаврській програмі Інтернет речей (Internet of things).


Лабораторія фокусуватиметься на вивченні основ, необхідних для розробки пристроїв Інтернет речей. Для неї вже придбали частину обладнання, зокрема осцилограф, цифрові мультимери, генератори сигналів та інші. Загалом планують обладнати 14 робочих місць для студентів.

Інтернет речей – розділ комп’ютерних наук, на якому вивчають моделювання “розумних” побутових і не тільки пристроїв за допомогою програмування.

“Навчання за напрямком ІоТ передбачає роботу над хардварною частиною. На сьогодні там ведуться роботи щодо ремонту і обладнання лабораторії, в якій відбуватиметься вивчення таких предметів: Мікроконтролери, Сенсори і виконавчі механізми, Електроніка і цифрова схемотехніка” – розповідає керівник освітнього напрямку Lviv IT Cluster, Зеновій Верес.

В перспективі планують також облаштувати другу лабораторію для виробництва цих пристроїв – починаючи з їх проектування, завершуючи готовим прототипом, наприклад корпусом, виготовленим з-за допомогою 3D принтера, чи розробленої власної плати.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають