LVIV.COM

Львівська ІТ компанія Ostware Services змінила назву на PLVision

Львівська ІТ компанія Ostware Services змінила назву на PLVision

З 15 травня львівська компанія Ostware Services перейшла під бренд PLVision. Ця структура спеціалізується на розробці комплексних програмних рішень у сфері мережевих технологій та Інтернету Речей.


Офіси PLVision розташовані у Львові, Одесі та Кракові. Ostware Services була частиною цієї організації з 2014 року. Фахівці розробляють рішення на основі SDN (Software Defined Networking) та NFV (Network Function Virtualization).

Завдяки інтеграції Ostware Services у структуру та бренд PLVision керівництво має намір позиціонувати об’єднану компанію, як структуру з унікальними нішевими знаннями та досвідом. До слова, Ostware Services також входить до Львівського ІТ Кластеру та Асоціації “IT України” і є партнером бакалаврської програми “Інтернет Речей” у Львівській Політехніці. У PLVision наголошують, що залучити таку компанію до своєї структури – значний крок на шляху до якісного розвитку.

“Це допоможе нам розширити спектр наших послуг та приносити більшу користь клієнтам в галузі мережевих технологій та ІоТ”, – зазначив співзасновник та генеральний директор PLVision Валерій Козлов.

Львівська компанія Ostware Services змінила бренд на PLVision

Головний офіс PLVision розташований у Кракові, а партнерські представництва – у Німеччині, США та Бразилії.  Компанія також є членом спеціалізованих програм Intel® Network Builders та Intel® IoT Solutions Alliance.

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають