LVIV.COM

Львівська ІТ компанія допомагає дітям із сіл здати ЗНО

Львівська ІТ компанія допомагає дітям із сіл здати ЗНО

Участь у соціальному проекті взяли восьмеро учнів сільських шкіл Перемишлянського району, чиї батьки не мають змоги звернутися до репетиторів. П’яти найкращим абітурієнтам, які вступлять на бюджетну форму навчання, компанія виплачуватиме стипендію протягом 2 років.


Дітей з ближніх сіл – Осталовичі, Костенів, Липівці, Дунаїв, Болотня – готували до здачі ЗНО з предметів, необхідних для вступу на напрямки програмування.

“Навчання відбувалося у вигляді суботніх курсів у Перемишлянах. Вони включали у себе по дві години навчання з математики, фізики та української мови та літератури. Мета програми – допомогти молодому поколінню знайти себе в програмуванні, як в перспективній, цікавій та високооплачуваній професії”, – розповіла координаторка проекту Оля.

Львівська ІТ компанія допомагає дітям із сіл здати ЗНО

Таку ініціативу СЕО компанії Sombra, Віктор Чех, пояснив так:

“Як компанія ми шукаємо людей, що обожнюють свою справу, а саме – програмування. Саме тому вирішили допомогти дітям із сіл, які зацікавлені бути розробниками зробити перший крок на шляху до успішної кар’єри. Це був дуже позитивний досвід поспілкуватись із вмотивованими дітьми і побачити скільки в них запалу вчитись та розвиватись, що, чесно кажучи, також надихнуло і нас.”

Майбутнім студентам також організували навчальні поїздки до Львова, під час яких програмісти з компанії Sombra проводили презентації та консультували з програмування.

Соціальний проект планують запустити й наступного року спільно з іншими ІТ-компаніями Львова. Подати заявку можна на пошту: [email protected]

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають