LVIV.COM

Львівська ІТ-компанія перемогла у всеукраїнському конкурсі з розробки сайтів

Львівська ІТ-компанія перемогла у всеукраїнському конкурсі з розробки сайтів

Команда Goldweb Solutions зі своїм сайтом проекту NOMINA отримала перемогу на конкурсі WEB AWARDS 2017, повідомила прес-служба львівського IT-кластера.


Що за конкурс?

WEB AWARDS 2017 – це всеукраїнський конкурс сайтів та мобільних додатків, який провели вперше у 2017 році. Побачити усіх інших перемлжців та призерів можна на сайті конкурсу.

Про проект-переможець

Компанія Goldweb Solutions отримала нагороду в номінації “Культура, розваги, суспільство”.

Проект NOMINA – це книга Валентини Кирилової «NOMINA. Україна. Сторінки родинного альбому», видана у київським видавництвом ArtHuss у 2017 році. Це – збірка розповідей про видатних та відомих на увесь світ людей, які або народились в Україні, або є українцями за національністю чи усвідомленою приналежністю. Це, зокрема, Енді Ворхол, Михайло Булгаков, Сергій Прокоф’єв, Святослав Ріхтер, Анна Ахматова, Голда Меїр, Серж Генсбург, Джек Пеланс та багато інших.

Окрім того, сайт самої компанії Goldweb Solutions увійшов у трійку найкращих сайтів веб-розробників в Україні (WEB AWARDS UA – 2017). Підсумковий рейтинг врахував як голосування відвідувачів, так і оцінки фахового журі.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають