LVIV.COM

У Львові запустили сайт для незрячих людей

У Львові запустили сайт для незрячих людей

Представники Львівського обласного осередку ВГО “Українська спілка інвалідів – УСІ” розробили веб-сторінку для незрячих та слабкозорих користувачів.


Ця розробка перемогла на конкурсі соціально-культурних проектів, повідомляє прес-служба ЛМР. Веб-сторінку usi.org.ua розробили в рамках проекту “Веб-сторінка доступна для користувачів з повною і частковою втратою зору”, авторка та керівник проекту – Оксана Потимко.

У ньому можна самостійно регулювати фоновий режим та розмір шрифту. Для повністю незрячих користувачів передбачили текстовий супровід візуальних об’єктів і меню та аудіодискрипцію.

На сайті користувачі знайдуть всю інформацію про нові проекти ЛОО ВГО “Української спілки інвалідів – УСІ” в галузі освіти, культури, соціального захисту. Також є доступ до електронної бібліотеки з підручниками у форматі “DAISY” для незрячих школярів та комплексу відео, адаптованого до потреб споживачів – мультики та фільми з аудіодискрипцією.

Також для допомоги незарячим та слабозорим людям є ряд інших сервісів:

  • додаток  Be My Eyes – на кілька хвилин ви стаєте справді очима для іншої людини, щоб порахувати решту в магазині, роздивитись термін придатності продуктів чи знайти вихід з кімнати;
  • Aipoly Vision – схожий на попередній, але не настільки інтерактивний. При наведенні на об’єкт камери, автоматично розпізнає предмети першої необхідності, кольори, тварин;
  • Tap Tap See – повідомляє колір та назву предмету, який знаходиться перед камерою;
  • Voice – зачитує новини із сфери, яка цікавить власника смартфону;
  • Light Detector визначає наявність та інтенсивінсть світла;
  • Cam Find шукає в мережі інформацію про сфотографований об’єкт.
Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають