LVIV.COM

Львів’яни перемогли у міжнародному ІТ-чемпіонаті “Золотий байт”

Львів’яни перемогли у міжнародному ІТ-чемпіонаті Золотий байт

На фіналі міжнародного ІТ-чемпіонату “Золотий байт-2017” перемогу здобули студенти та випускники Львівської філії Комп’ютерної Академії “ШАГ”. Їм дісталося аж три нагороди. Усього в конкурсі взяли участь понад 300 учасників з України, Грузії, Азербайджану, Білорусі та Молдови.


Вони презентували інноваційні проекти у 10 номінаціях. Готувались до фіналу понад півроку. Презентувати свій продукт можна було у вигляді мобільного додатку, сайту, пристрою, комп’ютерної гри тощо.

ІТ-чемпіонат відбувся за підтримки Міністерств освіти України та Азербайджану, а також Київської міської держадміністрації. Генеральними партнерами були компанії InterSystems, Wolf, Stearling Studio, інноваційним партнером – компанія Microsoft.

За що призи?

Випускники КА “ШАГ”  Назар Квятковський та Святослав Палійчук винайшли сервіс Handicap, мета якого – допомогти людям з обмеженими можливостями знайти роботу. За це їм дісталося І місце у номінації NoSQL Expert (робота з базами даних, технологіями Intersystems).

“Ідея нашого проекту – допомогти людям з фізичними вадами самореаліалізуватися. На сайті можна зареєструватись, вказати свій профайл, який може побачити роботодавець та довести, що фізична вада – не перепона кар’єрі”, – розповів Назар Квятковський.

Співавтори проекту також вважають, що їхня розробка допоможе підвищити соціальну відповідальність компаній.

Також на Handicap можна буде поспілкуватись, створити соціальні та громадські проекти.

Львів’яни перемогли у міжнародному ІТ-чемпіонаті "Золотий байт"

Ще одна розробка студентів КА “ШАГ” Марти Сілецької, Сергія Котовського та Олега Ястремського під назвою Smart Counter отримала особливу відзнаку та спецприз від журі в номінації IoT (Інтернет речей).

За словами Марти Сілецької, їхня команда прагла внести інновації у комунальну сферу.

“Наш додаток до лічильника автоматично кожного місяця сам зчитуватиме всі дані і надсилатиме на телефон, чи електронну пошту”, – зазначила вона.

Львів'яни перемогли у міжнародному конкурсі "Золотий байт"

Також у номінації Network Technologies (для системних адміністраторів) другу сходинку посів студент “ШАГу” Максим Вихопень. Він швидко та якісно виконав  завдання, яке підготували організатори.

Студент розповів, що потрібно було правильно визначити місцезнаходження пристроїв та побудувати мережеву топологію, а також вірно налаштувати протоколи маршрутизації і безпеку для всієї мережі.

Крім медалей та кубків, усі переможці отримали планшети, відеокамери, плазмові телевізори, смартфони, зарядні пристрої, монітори.

“Ми пишаємось тим, що в Академії з’являється багато цікавих, актуальних, корисних ідей та проектів. Студенти отримали позитивні відгуки від найкращих українських ІТ-спеціалістів – і це головний здобуток”, – зазначив директор Львівської філії КА “ШАГ” Олексій Шатєєв.

Сьогодні “ШАГ” має 46 філій у 16 країнах світу (Україна, США, Казахстан, Бразилія, Болгарія, Литва та інші). Академія готує програмістів, системних адміністраторів, фахівців з WEB-технологій, дизайнерів, розробників мобільних додатків. Після закінчення навчання студенти отримують міжнародний диплом і сертифікацію від Microsoft, Autodesk, Cisco.

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають