LVIV.COM

Lviv IT Cluster ініціює авіасполучення зі Львова до Лондона та Нью-Йорка

Lviv IT Cluster ініціює авіасполучення зі Львова до Лондона та Нью-Йорка

За даними дослідження IT Research, понад 50% львівських ІТ-компаній працює із замовниками зі США. У Європі – 35% замовників, у Канаді – 8% і 5% – у країнах Сходу. Тож Львівський ІТ-Кластер вирішив покращити авіасполучення між бізнес-партнерами компаній міста та створив проект ІТ Jet.  


В першу чергу працівники львівських ІТ-компаній закликали збільшити кількість міжнародних авіарейсів до Лондона та Нью-Йорка. На думку фахівців, сюди мають здійснюватись перельоти щонайменше двічі на тиждень.

avia

Згідно інформації львівського аеропорту, його маршрутна мережа складається з 30-ти міжнародних напрямків: декілька міст у Європі (Відень, Мюнхен, Варшава, Радом, Мінськ, Болонья, Рим, Мадрид, Вільнюс), а також Стамбул, Хургада, Шарм-Ель-Шейх, Баку, Тель-Авів, Анталія.Щоб дістатися до великих європейських міст, пасажирам слід робити пересадку в Києві або в одному з європейських аеропортів.

За даними Кластеру, торік працівники львівських ІТ-компаній здійснили понад 6000 бізнес-подорожей.

Найпопулярнішими країнами для цього стали США – 3 101 перельотів, Велика Британія – 773, Німеччина – 420 перельотів, Польща – 307 перельотів, Ізраїль – 290, Швеція – 148, Росія – 148, Болгарія – 120 та Індія – 108.

avia2

Найбільше бізнес-подорожей львівські ІТ-фахівці здійснили у Нью-Йорк (1 483 перельотів), Лондон (600), Сан-Франциско (375), Берлін (277), Тель-Авів (241), Краків (164), Софія (100), Москва (98), Стокгольм (94), Копенгаген (67) та Мумбаї (66).

Як вже писав Lviv.com, СЕО Lviv IT Cluster Степан Веселовський вважає, що проект ІТ Jet збільшить кількість прямих перельотів зі Львова у різні куточки світу.

“Мала кількість авіарейсів погано впливає на ІТ-індустрію Львова, знижуючи мобільність. Якщо людина зможе вилетіти зі Львова у Лондон і мати півдня для роботи там, то це буде перемога. Зараз такий шлях займає день. Наша мета – щоб час добирання до ключових ринків був коротшим”, – розповів він.

Оскільки за останні п’ять років ІТ-галузь у Львові збільшила свій оборот від 96 млн до 300 млн доларів США, у Кластері прогнозують, що у найближчі роки кількість перельотів зросте вдвічі.

Дані цього дослідження покладуть в основу перемовин з авіаперевізниками. За словами заступника мера Львова Андрія Москаленка, зараз тривають перемовини стосовно нових сполучень.

“Пасажиропотік зараз виріс на 30-40%. Відкрили низку нових сполучень, також тривають перемовини, щоб залучити лоукост-перевізників, відкривати сполучення, які допоможуть розвивати бізнес, зокрема ІТ”, – додав він.

У львівському аеропорту таку ініціативу теж підтримали. Його директор Тетяна Романовська заявила, що аеропорт зацікавлений у розширенні географії польотів та готовий взаємодіяти у перемовинах з авіакомпаніями.

Читайте також:


Гейтс, Безос та ще 18 інвесторів вкладуть $1 млрд в еко-стартапи

У Львові зі старшокласниками діляться досвідом 300 ІТ-фахівців

Lviv IT Cluster розробив додаток IT Club App з усіма знижками

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають