Спецпроекти

LvBS організовує у Львові коференцію про бізнес майбутнього

23 березня Львівська бізнес-школа УКУ організовує візійну конференцію INTRO “Людина майбутнього”. На ній українські та міжнародні експерти, а також підприємці обговорюватимуть, яким буде бізнес майбутнього, яке місце у ньому посідатимуть люди і технології та чи можливо дотримуватись етичних норм при стрімкому розвитку технологій.


“Це вже сьома візійна конференція INTRO. Ми її започаткували, коли в економіці була криза. Наше бачення тоді було: не потрібно думати, як подолати кризу в короткій перспективи, а як можна планувати її подолання на довші терміни. Саме тому вона є візійною”, — каже Софія Опацька, декан-засновник Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS).

“Ми хочемо поставити запитання: чи майбутнє нас потребує? Нас – людей. Технічний процес мчиться зі швидкістю світла, але, все ж, ми вважаємо, що рішення є за людиною: якими б розвиненими технології не були, рішення, яку кнопку натиснути, приймає людина. Тому дуже важливо, щоб розвитки технологій та гуманітарного бекґраунду тримали певний баланс”, — каже Роксолана Кравчук, керівник візійного центру Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS).

Одним з видів бізнесу майбутнього організатори вважають модель соціального підприємництва. Вони ставлять запитання: коли зникне бізнес, що не має соціальної складової?

“Соціальне підприємництво дійсно про майбутнє. Бо якщо ми говоримо про розвиток на короткій дистанції, ми говоримо про ріст компаній та збільшення прибутків. А коли говоримо про довшу перспективу, тоді треба згадувати про розвиток саме людей. І соціальне підприємництво саме про це. У світі є багато прикладів успішних компаній, які водночас розвиваються та вкладають в стабільний розвиток людства”, — вважає Ярослав Притула, модератор дискусії “Соціальне підприємництво”, кандидат фізико-математичних наук.

Також на конференції відбудеться дискусія “Етика і технології: чи майбутнє нас потребує?” про те, як зіставити етику та розвиток технологій. Інтерактивний тандем “Космічне майбутнє. Чи є в ньому майбутнє для України?” про космічні технології та місце України як держави зі статусом космічної. А на панелі Startup planet розглянуть, чого очікувати від стартапів, які творять інновації у різноманітних галузях.

Спікери конференції:

 

Ендрю Мейн Вілсон, голова організації PRME (Принципи відповідальної управлінської освіти) та CEO AMBA (Association of MBAs), Лондон

 


 

Шон Патрік Лаветт, керівник англомовної служби «Радіо Ватикан», Рим

 

 


 

Анна Уварова, співзасновниця благодійного магазину «Ласка», Київ

 

 


 

Юрій Мончак, директор лабораторії молекулярної діагностики, професор генетики медичного факультету провідних світових університетів — Макгільського та Монреальсьного, Канада

 


 

Олег Дерев’янко, cпівзасновник і президент Kyiv Cyber Academy, cпівзасновник і голова ради директорів ISSP, засновник Інституту самореалізації

 


 

Томас Арктедіес, засновник Центру соціального підприємництва Швеції (CSES), CEO Ayond AB, Стокгольм

 


 

Рудольф Краєвський, засновник Vegano Hooligano Family, еко-підприємець, Київ

 


Модератори:

Дискусійна панель “Етика і технології: чи майбутнє нас потребує?”:

 

Ярина Ключковська, співзасновниця та директорка комунікаційної агенції GROU.

 

 


“Соціальне підприємництво”:

 

Ярослав Притула, декан Факультету рикладних наук УКУ.

 

 


Більше про подію тут.
Список спікерів, модераторів, а також оновлюватимуть родзинки заходу.

➤ Архітектура для людей, або як столітні традиції працюють в сучасних житлових просторах