LVIV.COM

Каліфорнійська компанія Mellanox Technologies відкрила R&D-офіс в Україні та шукає працівників

Каліфорнійська компанія Mellanox Technologies відкрила R&D-офіс в Україні та шукає працівників

Каліфорнійська компанія Mellanox Technologies запускає свій перший R&D-центр у Києві і планує набрати понад сотню людей. Вакансії можна оглянути тут. Раніше компанія вже працювала з кількома партнерами з України і побачила тут хороший потенціал.


Компанія займається виробництвом телекомунікаційного обладнання: комутаторів і мережевих адаптерів InfiniBand і Ethernet.

“Mellanox дає можливість попрацювати над найскладнішими проектами по всьому світу”, — зазначив Аміт Кріг, віце-президент компанії.

Продукти Mellanox використовуються при створенні високопродуктивних обчислювальних кластерів для хмарних сховищ, проектів і сервісів web 2.0, а також машинного навчання.

Компанію заснували у 1999 році. Вона зібрала понад $89 млн у трьох раундах венчурного фінансування, а одними із стратегічних інвесторів виступили Dell, IBM, JNI, Quanta Computer, Vitesse Semiconductor і Sun Microsystems.

Київський офіс Mellanox розташують в коворкінгу Platforma в БЦ “Леонардо”. Співзасновник і CEO Platforma Рафаель Юха вважає, що це надихне спільноту коворкінгу.

“Mellanox – світовий лідер у сфері технологічних інновацій, і я впевнений, що поява такої компанії на українському ринку зробить Україну ще більш помітною на міжнародній карті IT-індустрії”, – додав він.

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають