LVIV.COM

“Київстар” надасть безлімітний інтернет для додатку Prometheus

Київстар надасть безлімітний інтернет для додатку Prometheus

Компанія “Київстар” надасть нетарифікований інтернет для додатку Prometheus для своїх абонентів. Таку послугу впровадять в рамках проекту “Знання без кордонів“.


Мета цього проекту полягає в тому, щоб знання стали доступними для кожного. Завдяки йому в компанії вже створили додаток Wikipedia, цифрові бібліотеки MyBook і Smart Kyivstar, якими щомісяця користуються понад 3,5 млн абонентів. Доступ до цих ресурсів через офіційні мобільні додатки є безкоштовним для абонентів.

"Київстар" надасть безлімітний інтернет для додатку Prometheus

Чому Prometheus?

Prometheus – це платформа відкритих онлайн-курсів, яка пропонує безкоштовну добірку освітніх програм. Зараз ресурс пропонує користувачам майже 3,5 тис. відеолекцій відомих українських і міжнародних університетів та компаній. Також можна прослухати курси Гарварда, Стенфорда і Квінсленда, дубльовані українською мовою.

За словами співзасновника проекту Івана Примаченка, співпраця з оператором “Київстар” стане важливим кроком на шляху до того, щоб безкоштовний доступ до якісного навчання був доступним для кожного українця.

“Тепер найкраща освіта справді доступна в будь-якому місці і в будь-який час! Допоможіть нам поширити цю новину репостом, щоб якомога більше людей змогли скористатися можливостями безкоштовного навчання онлайн!” – пише він.

Офіційний додаток Prometheus доступний для мобільних пристроїв на платформах Android та iOS.

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають