LVIV.COM

З’явився плагін для Chrome, який блокує пости про ПриватБанк

З'явився плагін для Chrome, який блокує пости про ПриватБанк

Перехід ПриватБанку у власність держави став причиною активізації диванних економічних експертів. Якщо вас дратують їхні пости, це більше не проблема. 


Можна встановити плагін, який автоматично приховуватиме всі публікації, пов’язані з “ПриватБанком”, з вашої стрічки. Плагін доступний лише для користувачів Chrome. Автор проекту – киянин під псевдонімом Макс Фрай, пише AIN.

“Я приходжу тоді, коли ви не очікуєте, коли стрічку Фейсбук наповнюють аналітики і експерти. Зустрічайте плагін, який врятує вашу стрічку від апокаліпсису в понеділок: приховує всі пости, пов’язані з банком, який не можна називати. Краще витратити свій час на чашечку кави, ніж на марне перегортання одного і того ж в стрічці” – написав розробник на своїй сторінці в фейсбук.

Макс Фрай, відомий розробками, які вже рятували психіку користувачів фейсбуку. Наприклад від новин про перемогу Трампа на виборах у США. Якщо ви користувалися цим плагіном, вам варто просто оновити його й він приховуватиме все про ПриватБанк.

З'явився плагін для Chrome, який блокує пости про ПриватБанк

Для того, щоб пост відкрився потрібно клікнути на іконку.

“У мене в планах версія загального плагіна, де користувач зможе сам ставити ключові слова, за якими приховувати пости в Facebook, Twitter і ВКонтакте, – зазначив розробник.

Читайте також: 


Facebook дозволить користувачам боротися з фейковими новинами

Чий офіс кращий: маленька Голландія з великим простором на Symphony Solutions

“ПриватБанк” запустив сервіс швидкої оплати рахунку у ресторані

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають