LVIV.COM

“Київстар” запустив 4G у Києві, Дніпрі, Одесі, Львові, Харкові та інших містах

Київстар запустив 4G у Києві, Дніпрі, Одесі, Львові, Харкові та інших містах

Оператор зв’язку “Київстар” оголосив про роботу мережі 4G.


Зв’язок в основному діапазоні – 1800 МГц зможуть запускати тільки з липня цього року. Максимальна теоретична швидкість в діапазоні 2600 МГц може становити до 300 Мбіт/с. У компанії заявили, що встановили понад 500 додаткових базових станцій для роботи в діапазоні 2600 МГц у двадцяти населених пунктах. Місця для їх установки обирали, виходячи зі ступеня завантаженості 3G мережі.

Де працюватиме?

Оскільки частоти діапазону 2600 МГц мають невеликий радіус дії, покриття буде не суцільним, пише AIN. 4G від “Київстар” зараз з’явився у таких містах, як Київ, Дніпро, Одеса, Львів, Харків, Тернопіль, Вінниця, Ужгород, Хмельницький, на курортах і в пунктах перетину кордонів: Затока, Кирилівка, Ясіня, Поляниця, Чоп, Рава-Руська, Старовойтове, Краковець, Устилуг, Шегинi.

Перші повідомлення від абонентів про те, що мережа працює, почали надходити ще від обіду сьогоднішнього дня, однак офіційно компанія оголосила про запуск мережі тільки до вечора 6 квітня.

"Київстар" запустив 4G у Києві, Дніпрі, Одесі, Львові, Харкові та інших містах

Як перевірити?

Щоб перевірити, чи підтримує ваш смартфон і SIM-карта цей стандарт, для мережі “Київстар” потрібно набрати *245 *5 # і *245 *4 # відповідно.

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають