LVIV.COM

Культова гра Double Dragon IV вийде 30 січня

Культова гра Double Dragon IV вийде 30 січня

Легендарна гра вийде на PlayStation 4 та Steam, її приурочать до 30-річчя серії. Автентичний ретро-стиль графіки та геймплей свідчать, що вона залишиться вірна духу попередніх ігор, хоч і на сучасних платформах.


Компанія Arc System Works, яка торік викупила права на бренд в компанії Technos, запевняє, що Double Dragon IV вийде в популярному жанрі Beat ’em up та продовжить сюжет Double Dragon II: The Revenge.

Гра буде двомірною та доповнить культову серію, позаяк Double Dragon V вже була на SNES, а замість відсутньої четвертої частини розробники свого часу випустили Super Double Dragon. Тепер все стане на свої місця.

Культова гра Double Dragon IV вийде 30 січня

У створенні Double Dragon IV брали участь три розробники оригінальної гри: планувальник, дизайнер і композитор. Атмосферу культової класики, судячи з трейлеру, їм передати вдалось.

Double Dragon І вийшла в 1987 році на аркадних автоматах, після чого її адаптували до величезної кількості домашніх приставок і комп’ютерів, зокрема Atari 2600, ZX Spectrum і Sega Mega Drive. А власники мобільних гаджетів можуть впізнати легендарну серію за збірником Double Dragon Trilogy, який вийшов у 2013 році для Android і iOS.

Читайте також:


На Steam розпочався різдвяний розпродаж відеоігор. Знижки – понад 50%

Визначили найкращі ігри року за версією відеокритиків

Що подарувати на зимові свята справжньому гіку? 3D-принтер!

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають