LVIV.COM

Компанія Razer представила ігровий ноутбук з трьома великими моніторами

Компанія Razer представила ігровий ноутбук з трьома великими моніторами

Відтепер системи з декількох моніторів – прерогатива не лише настільних ПК. Американська компанія Razer, що спеціалізується на виробництві продукції для геймерів, представила ноутбук з трьома моніторами на міжнародній виставці електроніки CES 2017. Концептуальний ноутбук має назву Razer Project Valerie.


Як пише The Verge, кілька моніторів у комп’ютерних іграх нададуть додатковий огляд. Замість одного 17,3-дюймого екрану з роздільною здатністю 4K в цьому ноутбуці використали спеціальну конструкцію з трьох дисплеїв, які самостійно розгортаються.

Неординарна розробка також може стати у нагоді, коли потрібно розміщувати велику кількість вікон з різною інформацією на декількох моніторах.

Бічні екрани при відкритій кришці ноутбука мають здатність фіксуватись в одному положенні. Усередині ноутбука – відеокарта NVIDIA GeForce GTX 1080. Вага пристрою – 5,4 кг. Він також пристосований до роботи з гарнітурами віртуальної реальності.

comp razer

Project Valerie оснащений клавіатурою з підсвічуванням. Також світяться спеціальні смужки на нижніх краях двох бічних дисплеїв.

До слова, схожі пристрої випускає Asus та японська компанія Kohjinsha. Два монітори на ноутбуці вже були у тренді в 2009 році.

Читайте також:


Ecoisme запустив попереднє замовлення на свої пристрої за зниженою ціною

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають