LVIV.COM

Компанія Google розробила нову стратегію щодо фейкових новин

Компанія Google розробила нову стратегію щодо фейкових новин

В Google пообіцяли карати сайти, які публікують фейкові новини. До такого рішення в компанії прийшли після того, як по запиту “остаточні результати виборів” у США підробили історію про Дональда Трампа.


Нову політику Google запровадить найближчим часом. Порушників просто відключатимуть від реклами AdSense. Також правила розміщення реклами змінить у свою чергу й Facebook, пише dw. Новини з соціальних мереж читає понад 60% американців, а за словами Марка Цукерберга, “визначити істину – складно”.

Обмеження можуть торкнутися і деяких львівських сайтів. Щоправда, як вважає редактор ресурсу UaReview, у такий спосіб Гугл і Фейсбук  хочуть боротись не з виданнями, які публікують сатиричні новини, а з сайтами, які “цілеспрямовано спотворюють дійсність з певною метою.”

roman-golubovskyi

 

“Ймовірно, боти відрізнятимуть ці неправдиві факти після порівняння новин з аналогічними новинами інших видань. А щодо блокування показів реклами на тих чи інших сайтах, підозрюю, кінцеве рішення все одно прийматимуть люди. А люди, на відміну від машин, – наділені почуттям гумору, а значить і сатиричні видання не блокуватимуть.”

Роман Голубовський, редактор UaReview

 Читайте також:


Google запустив ресурс на якому можна поекспериментувати з нейронними мережами

В Укрзалізниці сплутали мобільну версію сайту з додатком

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають