LVIV.COM

Trello продали: як це вплине на користувачів

Trello продали: як це вплине на користувачів

Компанія Atlassian, що володіє популярним сервісом управління бізнесом JIRA, придбала сервіс управління проектами Trello. Сума угоди склала $425 млн.


Як пише TechCrunch, значну частину коштів виплатять готівкою (близько $360 млн). Решту – акціями та опціонами. Операцію завершать до кінця першого кварталу 2017 року.

Це вже 18 угода компанії і по сумі найбільша.

“Ми дуже задоволені такою угодою, адже придбали проривний продукт, який досягнув неймовірних обертів”, – зазначив президент Atlassian Джей Саймонс.

trello2

Що зміниться?

Американський проект Trello запустили 6 років тому. Сервіс залучив понад $10,3 млн від BoxGroup, Index Ventures, Spark Capital та інших фондів.

Аудиторія Trello зараз становить майже 19 млн користувачів, включаючи Google, уряд Великобританії і Міжнародний комітет Червоного Хреста. При цьому, у роботі над проектом задіяні усього близько сотні осіб. Усі вони перейдуть в Atlassian і продовжать роботу над своїм продуктом.

Наразі невідомо, яким чином Тrello інтегрують з іншими сервісами Atlassian. Зокрема, зараз Atlassian володіє сервісом для управління бізнесом JIRA, груповим месенджером HipChat, проектом для спільної роботи з документами Confluence і ще 14-ма схожими продуктами.

Водночас Atlassian планує зберегти бренд Trello. Нинішні користувачі сервісу не побачать якихось негайних змін, запевняють у компанії.

“Ми прагнемо розвивати Тrello. Компанія вкладатиме кошти в цей проект та команду, оскільки вони вписуються в загальну політику нашої компанії. Хоч за функціями це тільки мала частина того, що пропонує JIRA, проте для багатьох потенційних користувачів дошка – це насправді все, що потрібно, щоб стежити за їхніми проектами”, – розповів Джей Саймонс.

Він також зазначив, що культури обох компаній – дуже схожі. І вони мають одні й ті ж “великі зухвалі цілі”: отримати до 100 мільйонів активних користувачів щомісяця. Щоб цього досягти, Аtlassian прагне вийти за межі свого традиційного ринку.

Читайте також:


Українці розробили унікальні навушники AirPhones, що можуть конкурувати з Apple

Як та де українці дивляться фільми онлайн

Як користуватися новим EX.UA (і чи є сенс)

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають