LVIV.COM

Компанія Apple безкоштовно усуватиме дефекти батареї у деяких iPhone

Компанія Apple безкоштовно усуватиме дефекти батареї у деяких iPhone

У вересні та жовтні 2015 року компанія Apple випустила iPhone з дефектом батареї. Ті, хто придбали такий айфон, можуть тепер безкоштовно поміняти батарею, незалежно від країни, у якій проживають.


Заводський дефект акумулятора у деяких iPhone 6S веде до того, що телефон безпідставно вимикається. Деякі власники скаржились, що гаджет міг вимикатися навіть при заряді батареї до 40%.

Як йдеться в офіційному блозі Apple, щоб виявити, чи ви є власником бракованого айфона, слід звернутися у Apple Store, в техпідтримку чи до офіційного дилера. Перевірка відбувається через серійний номер пристрою. Якщо приналежність гаджета до бракованої партії підтвердиться, ви зможете безкоштовно замінити батарею свого iPhone 6S через офіційний сервіс.

Компанія також передбачила ситуацію, коли користувачі вирішували проблему самостійно. Якщо телефон здавали в офіційний сервіс та міняли акумулятор, Apple відшкодує вартість проведених робіт. Для цього необхідно звернутися у службу техпідтримки користувачів.

Apple наголошує, що ця пропозиція не є доповненням до стандартної гарантії iPhone.

Якщо ви є власником такого айфону, полагодьте всі фізичні ушкодження, які ускладнюють заміну батареї, зокрема тріщини корпусу чи розбитий екран. Роботи по відновленню апарату перед заміною батареї власник оплачує за свій рахунок.

Читайте також:


В Укрзалізниці сплутали мобільну версію сайту з додатком

Як значно дешевше і з офіційною гарантією купити новий iPhone

Додаток Gmail для iOS модернізували

 

➤ Архітектура для людей, або як столітні традиції працюють в сучасних житлових просторах

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділись, Бро

Зараз читають