LVIV.COM

Керівники IT-компаній шліфуватимуть бізнес-навики на “Шуварі”, продаючи продукти

Керівники IT-компаній шліфуватимуть бізнес-навики на Шуварі, продаючи продукти

У Львові 17 грудня проведуть незвичний експеримент. Власники та менеджери ІТ-компаній з шести міст України продаватимуть продукти на ринку “Шувар”. Таким чином учасники магістерської програми Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS) попрактикують курс, присвячений навичкам продажу.


У прес-службі УКУ зазначили, що до експерименту зголосилися учасники зі Львова, Києва, Харкова, Одеси, Ужгорода та Івано-Франківська. Серед львівських компаній це будуть представники Softserve, Eleks, Lohika, Data Art та Core Value.

Їм нададуть 15 торгівельних точок.

shuvar_

У торгівельний “час пік” (08:30-12:00) учасники групами по 2-3 людей з допомогою паперу, клейкої стрічки, маркерів, ноутбуків та телефонів спробують збільшити продаж фруктів, м’яса, морепродуктів, кондитерських виробів, бакалії і навіть ялинок.

“Щоб продаж перестав бути теорією і став навичкою, його потрібно вивчати “в полі”. І ринок – чудове місце для вивчення продажу на практиці, бо тут широкий асортимент продукції і відкрита до позитивних експериментів команда”, – прокоментувала вправу директор магістерської програми MSc in Technology Management Анастасія Маркуц.

У результаті такого неординарного підходу учасники програми мають вивести управлінські висновки: як нові ідеї та практики роботи на ринку можуть їм допомогти краще продавати послуги та IT рішення в своїх бізнесах.

MSc in Technology Management – єдина професійна англомовна програма магістерського рівня у Східній Європі, яка готує управлінців керівної ланки для технологічних компаній. Її створили у 2013 році Lviv IT Cluster та Львівська бізнес-школа УКУ.

Читайте також:


Два українські стартапи залучили $4 млн інвестицій

Lviv IT Cluster ініціює авіасполучення зі Львова до Лондона та Нью-Йорка

“ПриватБанк” запустив сервіс швидкої оплати рахунку у ресторані

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають