LVIV.COM

Ізраїль відкрив візи для стартаперів + інвестиції до $52 000

Ізраїль відкрив візи для стартаперів + інвестиції до $52 000

Іноземні підприємці, які хочуть займатися бізнесом в Ізраїлі, тепер мають таку нагоду. Управління інновацій країни запустило програму “Інноваційні візи”, в рамках якої бізнесмени та стартапери отримають можливість проживати в Ізраїлі упродовж двох років і отримати фінансову підтримку до 200 000 шекелів (близько $52 000).


Як пише Times of Israel, спочатку новоприбулих познайомлять з технологічною інфраструктурою країни, а також бізнес-системами та робочими просторами. Так підприємці зможуть влитися  в місцеву стартап-екосистему.

Подаватись на програму “Інноваційних віз” можуть, передовсім, зрілі стартапи з прописаною бізнес-структурою. Найуспішнішим учасникам програми видадуть “експертну візу”, яка дозволяє залишатися в країні протягом п’яти років.

За словами головного наукового співробітника при Міністерстві економіки Ізраїлю і глави Ізраїльського управління інновацій Аві Хассона, така програма зможе залучити в країну найперспективніших підприємців з усього світу.

“Їхні знання, досвід і новаторські ідеї зміцнять позицію Ізраїлю як світового лідера в сфері інновацій та підприємництва”, — вважає він.

Торік Ізраїль вже запускав схожий проект стартап-віз, їх кількість була обмеженою.

Читайте також:


У Twitter з’явилась функція прямих відеотрансляцій у форматі 360°

Українські стартапери з Ecoisme створять для Дубаї систему відстеження енергоефективності

Український екзоскелет переміг у конкурсі робототехніки в Каліфорнії

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають