LVIV.COM

ІТ Арена 2017 в цитатах

ІТ Арена 2017 в цитатах

Упродовж цих вихідних Львів на три дні перетворився в епіцентр інновацій. На найбільшій конференції України та Східної Європи ІТ Арена зібралися експерти з топових іноземних компаній, зокрема з Cambridge Analytica, Amazon Web Services, Airbnb, 500 Startups, TechCrunch. Українські “айтішники” та іноземні інвестори провадили дискусії, презентували стартапи та розробки, а також відкривали історичне середовище міста і знайомились між собою. Пропонуємо добірку яскравих цитат.


ІТ Арена 2017 в цитатах

Александр Нікс, Cambridge Analytica

“Сучасні способи комунікації базуються на великих даних. Важливо добре зрозуміти свого клієнта перед тим, як пропонувати йому щось. Не таємниця, що українські політичні і рекламні кампанії доволі застаріли, порівняно з американськими. Big data вчить грамотно застосовувати набуті знання, відповідно до вимог часу.”

ІТ Арена 2017 в цитатах

Джок Бусутіл, Product People Limited

“Мені приємно приєднатися до такої масштабної події, ця конференція дійсно дуже потужна. Львів показує світові хороший приклад тут.”

ІТ Арена 2017 в цитатах

Mike Butcher, TechCrunch

“Я з радістю прийняв запрошення приїхати до Львова – це прекрасне місто. Ми провели з колегами та компанією кілька яскравих вечорів у львівських закладах, погуляли історичною частиною міста. Тут надзвичайно! Приємно також бачити, що ІТ-спільнота Львова розвивається дуже швидко.

TechCrunch багато пише про стартапи, а у Львові теж чимало розробок, приємно було спостерігати за боротьбою українських винахідників за інвестиції. Розробники презентували дійсно хороші ідеї. Тим паче, інвестори зараз активніше налаштовані вкладати свої кошти в хороші продукти, ніж у попередні роки. Україна має всі шанси.”

ІТ Арена 2017 в цитатах

Зі стартап-змагань

“До стартапу треба бути готовим. Один з десяти стартапів доходить до рівня прототипу.”

ІТ Арена 2017 в цитатах

З мітапу Grammarly

“Команда має бути багатофункціональною. Тільки так вона запропонує різні рівні інновацій”.

ІТ Арена 2017 в цитатах

Марвін Ліао, 500 startups

“Головне – як ти вирішив проблему, яка виникає, запам’ятовуйте ці ідеї, бо вони найцінніші. Навіть якщо зараз ви на не дуже високій стадії розвитку, як стартап, чи продукт, після стадії пошуків завжди настає революція.”

ІТ Арена 2017 в цитатах

Рагнар Сасс, Clanbeat, Pipedrive

“В Естонії змалку вчать платити податки. Одним з ключових елементів успішного середовища для стартапів є податкова система.”

ІТ Арена 2017 в цитатах

Студенти під входом до ІТ Арени

“А що це тут у вас таке?” – “Конференція. Програмісти збираються.”

“А-а-а. Ну, найновіших вам комп’ютерів!”

ІТ Арена 2017 в цитатах

Ярослав Ажнюк, Petcube

“Важливо будувати компанії. Це питання національної безпеки. І Україна є сьогодні найкращим місцем у світі, щоб збудувати технологічну компанію.

Єдине, що в Україні ми не маємо хороших менеджерів.”

ІТ Арена 2017 в цитатах

Євген Борухович, Bayer

“Найголовніше, що ми можемо зробити, щоб наша справа була успішною – це фокусуватись на людях.”

ІТ Арена 2017 в цитатах

Фото ІТ Арена

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають