LVIV.COM

Інноваційна школа у Львові проведе день відкритих дверей – встигни зареєструватися

Інноваційна школа у Львові проведе день відкритих дверей - встигни зареєструватися

21 квітня в “Школі Дружній До Дитини” (вул. Довженка, 12) пройде День відкритих дверей. Для батьків проведуть презентацію закладу та познайомлять з вчителями, дітям організують тематичний квест. Початок о 10:00, зареєструватися та обрати зручну годину можна за цим посиланням


Школа почне працювати 1 вересня цього року, наразі триває набір у 1, 2, 3 та 5 класи з подальшим навчанням до 12 класу включно. На дітей чекає просторе приміщення площею 1100 кв.м. з великим спортзалом і зоною для творчості, багато занять на свіжому повітрі та в різних локаціях. Всього у класах буде по 15 дітей для організації командної роботи.

Інноваційна школа у Львові проведе день відкритих дверей - встигни зареєструватися

Інноваційна школа у Львові проведе день відкритих дверей - встигни зареєструватися

Інноваційна школа у Львові проведе день відкритих дверей - встигни зареєструватися

Як працюватиме школа?

“Школа дружня до дитини” – це ліцензований приватний навчальний заклад, що працює за методиками STEAM (Science, Technology, Engineering, Math + Arts), які забезпечують гармонійний розвиток і глибокі знання.

Навчальна програма поділена на тематичні модулі:

  • логічний,
  • природничий,
  • мовний,
  • суспільний,
  • розвивальний,
  • інженерний.

Ці напрямки охоплюють весь необхідний обсяг знань і дають комплексне уявлення про сучасний світ технологій і навички успішної взаємодії з ним. А також розвивають критичне мислення, вчать працювати у команді та дають широкий спектр soft skills.

Інноваційна школа у Львові проведе день відкритих дверей - встигни зареєструватисяТетяна Счастливенко-Слезінська, співзасновник школи

“Ми змінюємо шкільну освіту, не чекаючи реформ. В кожній дитині є безмежний потенціал, і обов’язком школи є його розкрити і розвинути, а також показати мету, заради якої дитина навчається, дати їй механізми для досягнення цілей. Сучасна школа – це зменшена модель реального світу, і діти мають розуміти, як він працює. Це можливо лише через запровадження методик STEAM і залучення до навчання численної спільноти науковців, підприємців, митців, а також натхненних педагогів і батьків.
Запрошуємо вас разом з нами творити успішне майбутнє для ваших дітей! Завітайте на наше відкриття і приєднуйтесь до нашої дружної і прогресивної спільноти!”

Подія в Facebook

Контакти:

Школа розташована за адресою вул. Довженка, 12.

Зареєструватись на день відкритих дверей

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають