У Львові запрацювала школа дизайну Projector. Тут можна навчитись UI/UX-дизайну (проектування інтерфейсів), графічного дизайну, діджитал маркетингу. Освітнє ком'юніті наразі не має свого приміщення, тож поки лекції та воркшопи відбуватимуться в коворкінгах або студіях.
Львів став третім містом, в яке прийшов проект. Перший Projector з’явився в Києві у 2015 році, а через рік - в Одесі.
На курсах працюють як над навчальними, так і над реальними проектами. Наприклад, у Києві ком'юніті співпрацює з Prom.ua, KyivPost, 1+1 Media, Bit.ua, Barbara Bar, Platfor.ma, ВДНГ, LUN.ua, ONUKA тощо.

На кого орієнтована школа
За словами керівників проекту, аудиторія Projector – люди, які цінують свій час і після школи чи університету хочуть швидко розвиватися.
"Основна увага на тому, щоб після проходження навіть швидких курсів для початківців (3 місяці), студент отримав шанс знайти роботу, незважаючи на мінімальний досвід" - говорить керівник львівського офісу і куратор навчальної програми Володимир Блажівський.



Принципи навчання
У школі акцентують увагу на чотирьох факторах:
- практичності — всі курси роблять принциповий акцент на практичних завданнях;
- відгуках – куратор курсу допомагає студенту;
- подоланні труднощів – процес будується так, щоб студентові було важко навчатися, він міг щоразу долати свої сумніви, слабкі місця, шаблонні підходи;
- мотивації – заняття проходять неформально та інтерактивно.
Куратори курсу - висококваліфіковані спеціалісти, успішні у своїй професії і можуть поділитися власним досвідом. Вони мають право залишити за собою авторство власного курсу: "Ми намагаємося не заважати йому, а лише допомагати, тому це здебільшого відбувається у форматі порад", - каже Володимир.
Більшість потенційних спікерів не треба переконувати: "Завжди хтось когось рекомендує, піднімаються нові теми, знаходяться охочі поділитися своїми знаннями, зав’язуються розмови. Якщо вони випливають в цікаву тему або концепцію, ми їх розвиваємо, що в результаті може перетворитися в якийсь новий курс або лекцію".
Під час навчання у Projector учні можуть залишати свої відгуки, наскільки їм комфортно, чи все подобається і чи вони задоволені. "Якщо хтось буде незадоволеним, ми повертаємо кошти" – додає Володимир.

Щоб інші міста рівнялися на Львів
Ідея "Projector" – розвивати дизайн-ком’юніті у Львові.
"Я би хотів поставити це у площину здорової дружньої конкуренції. Нашою мотивацією є побудувати таку програму освіти, щоб на нас рівнялися інші міста".

Львівський Projector через 2 роки
Володимир бачить Projector через 2 роки зі своїм власним простором, до якого приїжджають викладати спеціалісти з інших міст і країн.
Projector має формувати своє community – людей, які не лише навчаються разом, а ще й працюють разом, створюють власні стартапи чи компанії.
Читайте також:
Чий офіс кращий: лаконізм та інновації на SoftServe
Нові ІТ House: що змінилось та як купити
Як керівники IT-компаній вчилися навичкам продажу на “Шуварі”