LVIV.COM

Ідея, люди, практика: як працює школа дизайну Projector у Львові

Ділися або не палися

Ідея, люди, практика: як працює школа дизайну Projector у Львові
Олена Семенюк

У Львові запрацювала школа дизайну Projector. Тут можна навчитись UI/UX-дизайну (проектування інтерфейсів), графічного дизайну, діджитал маркетингу. Освітнє ком'юніті наразі не має свого приміщення, тож поки лекції та воркшопи відбуватимуться в коворкінгах або студіях.


Львів став третім містом, в яке прийшов проект. Перший Projector з’явився в Києві у 2015 році, а через рік - в Одесі.

На курсах працюють як над навчальними, так і над реальними проектами. Наприклад, у Києві ком'юніті співпрацює з Prom.ua, KyivPost, 1+1 Media, Bit.ua, Barbara Bar, Platfor.ma, ВДНГ, LUN.ua, ONUKA тощо.

 

Володимир Блажівський

На кого орієнтована школа

За словами керівників проекту, аудиторія Projector – люди, які цінують свій час і після школи чи університету хочуть швидко розвиватися.

"Основна увага на тому, щоб після проходження навіть швидких курсів для початківців (3 місяці), студент отримав шанс знайти роботу, незважаючи на мінімальний досвід" - говорить керівник львівського офісу і куратор навчальної програми Володимир Блажівський.

Школа дизайну Projector
Школа дизайну Projector
Школа дизайну Projector

Принципи навчання

У школі акцентують увагу на чотирьох факторах:

  • практичності — всі курси роблять принциповий акцент на практичних завданнях;
  • відгуках – куратор курсу допомагає студенту;
  • подоланні труднощів – процес будується так, щоб студентові було важко навчатися, він міг щоразу долати свої сумніви, слабкі місця, шаблонні підходи;
  • мотивації – заняття проходять неформально та інтерактивно.

Куратори курсу - висококваліфіковані спеціалісти, успішні у своїй професії і можуть поділитися власним досвідом. Вони мають право залишити за собою авторство власного курсу: "Ми намагаємося не заважати йому, а лише допомагати, тому це здебільшого відбувається у форматі порад", - каже Володимир.

Більшість потенційних спікерів не треба переконувати: "Завжди хтось когось рекомендує, піднімаються нові теми, знаходяться охочі поділитися своїми знаннями, зав’язуються розмови. Якщо вони випливають в цікаву тему або концепцію, ми їх розвиваємо, що в результаті може перетворитися в якийсь новий курс або лекцію".

Під час навчання у Projector учні можуть залишати свої відгуки, наскільки їм комфортно, чи все подобається і чи вони задоволені. "Якщо хтось буде незадоволеним, ми повертаємо кошти" – додає Володимир.

Школа дизайну Projector

Щоб інші міста рівнялися на Львів

Ідея "Projector" – розвивати дизайн-ком’юніті у Львові.

"Я би хотів поставити це у площину здорової дружньої конкуренції. Нашою мотивацією є побудувати таку програму освіти, щоб на нас рівнялися інші міста".

 

Володимир Блажівський

Львівський Projector через 2 роки

Володимир бачить Projector через 2 роки зі своїм власним простором, до якого приїжджають викладати спеціалісти з інших міст і країн.

Projector має формувати своє community – людей, які не лише навчаються разом, а ще й працюють разом, створюють власні стартапи чи компанії.

Читайте також:


Чий офіс кращий: лаконізм та інновації на SoftServe

Нові ІТ House: що змінилось та як купити

Як керівники IT-компаній вчилися навичкам продажу на “Шуварі”

Зараз читають