LVIV.COM

Як працює Apple Pay

Як працює Apple Pay

Якщо ти клієнт ПриватБанку і маєш гаджети Apple, то тепер можеш оплачувати покупки через смартфон або годинник, пише Tvoemisto.tv.


Що таке Apple Pay?

Apple Pay — це платіжна система мобільних платежів, яка дає змогу розраховуватись за покупку, приклавши смартфон або годинник Apple до термінала. Такі термінали мають позначку PayPass або PayWave.

Як додати картку?

Спершу необхідно оновити IOS до останньої версії. Після чого треба перейти у додаток Wallet, який зазвичай автоматично встановлений на Apple-смартфонах, і додати картку Visa або Mastercard, яка підтримує Apple Pay. Після цього, банк надішле повідомлення з кодом підтвердження реєстрації картки. Одночасно можна додати до 8 банківських карток.

Крім цього, необхідно оновити Приват24, додати пристрій — iPhone чи Apple Watch. На головному екрані поруч із карткою має з’явитися піктограма.

Хто може користуватися Apple Pay?

Систему безконтактної оплати покупок можуть використовувати власники iPhone останніх моделей, зокрема: iPhone X, 8, 8 plus, 7, 7 plus, 6, 6s, 6s plus, 6 plus, SE, за умови, що ці власники смартфонів є клієнтами ПриватБанку і мають картки Visa або Mastercard. Смартфон має бути обладнаний модулем NFC.

Як працює Apple Pay?

  • підносиш гаджет до терміналу;
  • на екрані має з’явитись вікно з підтвердженням оплати;
  • для підтвердження можеш скористатись Touch ID/Face ID або пароль;
  • інформація про проведення платежу має з’явитись на екрані терміналу.

При використанні Apple Pay-оплати комісія не стягується.

Що дає Apple Pay?

Сервіс працює не лише в магазинах, а й у закладах, деяких видах транспорту (метро), авіарежимі та навіть коли немає доступу до інтернету. Крім цього, завдяки Apple Pay можна оплачувати покупки в інтернеті, використовуючи браузер Safari на Mac, не старіше 2012 року, або під час шопінгу через додатки.

На скільки це безпечно?

Авторизація відбувається через Touch ID/Face ID або унікальний одноразовий секретний код. Номер картки при цьому не зберігається ні в терміналі, ні на пристроях Apple.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають