LVIV.COM

Як чат-бот може допомогти відкрити бізнес за кордоном

Як чат-бот може допомогти відкрити бізнес за кордоном

Думаєш відкривати бізнес закордоном складно і дуже дорого? Бро, це вже не актуально, із новими технологіями твоя мрія стає доступнішою. Ось до прикладу, юрист із Києва Олександр Гарбар створив чат-бот – Pan Prawnik Bot, який допомагає українцям зареєструвати бізнес в Польщі.


Як працює?

  1. заходиш на сторінку бота http://m.me/Pan.Prawnik.Bot/ ;
  2. натискаєш «почати»;
  3. вказуєш хто ти, Пан чи Пані;
  4. далі просто натискаєш запропоновані кнопки, щоб просуватись по діалогу.

Pan Prawnik Bot надає повністю безкоштовну юридичну консультацію. Зокрема, користувачі чат-бота можуть дізнатись, як зареєструватись приватним підприємцем в Польщі або створити ТОВ (товариство з обмеженою відповідальністю) чи АТ (акціонерне товариство). Найцікавіше, що Pan Prawnik Bot надає юридичну консультацію простою мовою, без складних юридичних формулювань, що зазвичай типово для людиноподібних юристів. Простота подачі інформації Pan Prawnik Bot дозволяє кожному користувачеві з легкістю розібратись в юридичних нюансах, після чого реєстрація бізнесу в Польщі буде набагато простішою. У вигляді бонусу, в кінці спілкування, Pan Prawnik Bot надсилає користувачам google-документ із письмовою юридичною консультацією на тему реєстрації бізнесу в Польщі.

Через бот також можна замовити послугу з реєстрації бізнесу в Польщі у юристів, або підключити юриста і задати додаткові питання, які виникатимуть в процесі спілкування з ботом.

 

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають