LVIV.COM

Гендиректор MacPaw Олександр Косован інвестував в український стартап Flawless App

Гендиректор MacPaw Олександр Косован інвестував в український стартап Flawless App

Це перша ангельська інвестиція як для української команди, так і для самого інвестора. Як пише AIN, суму угоди не розголошують, проте, стартапери вказують, що це стандартний раунд ангельських інвестицій за мірками США.


Що за стартап?

Flawless App – це інструмент для порівняння дизайну зі справжнім мобільним додатком під час розробки. Його заснували у 2015-му.

Зараз додатком користуються розробники з Uber, Basecamp, Disney, eBay, Nike, Qiwi, Spotify і інших компаній.

На залучені кошти команда стартапу запустить нову версію програми з автоматичним визначенням візуальних помилок між бажаним дизайном і реальним мобільним додатком. Визначатимуть помилки завдяки використанню машинного навчання і візуальних оптимізацій початкового дизайну.

Якщо ж мобільний додаток не буде відповідати первісному дизайну, розробники і вся команда будуть повідомлені про помилку та шляхи її вирішення. Це зекономить понад 30 годин на місяць для команди, яка складається з розробника, дизайнера, тестувальника і проектного менеджера.

За словами стартаперів, ці перші інвестиції – це приклад smart money, коли інвестор володіє профільними знаннями і експертизою.

Гендиректор MacPaw Олександр Косован інвестував в український стартап Flawless App

Сам Олександр Косован розповів, що йому дуже подобається команда Flawless App та їхній підхід до роботи.

“У цій команді мені імпонує енергія і бажання щось створити, також мені близький продукт і проблематика. Тому я прийняв рішення підтримати проект”, – додав інвестор.

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають