LVIV.COM

Хакери атакували Microsoft Word на всіх версіях Windows

Хакери атакували Microsoft Word на всіх версіях Windows

Фахівці з інформаційної безпеки з американської компанії FireEye знайшли у всіх версіях Microsoft Word “уразливість нульового дня”. 11 квітня у Microsoft випустять спеціальний патч, щоб усунути проблему, повідомляє “PC World“.


Раніше керівництво корпорації вже вирішувало підвищити рівень безпеки додатків Office 365 ProPlus. Зокрема, у квітні блокували шкідливі посилання в Excel і PowerPoint.

Проблема з Word дозволяла завантажити шкідливий RTF-документ на комп’ютер. Його кіберзловмисники розсилали у вигляді вкладення електронної пошти. Далі атака виглядала таким чином, що починав діяти скрипт Visual Basic, який надавав хакерам завантажувати шкідливе ПЗ і отримати контроль над комп’ютером.

Перші звістки про те, що Word атакують, почали надходити від антивірусу McAfee.

“Користувач відкривав фейковий документ на пошті – і отримував вірус”, – коментують розробники програми.

Ця уразливість також дозволяла обходити всі захисні заходи.

За словами фахівців з McAfee та FireEye, така уразливість – швидше логічний баг, аніж помилка програмістів. При цьому, на відміну від інших схожих атак, запуск макросу тут не був потрібен.

Діяла вірусна атака на комп’ютерах під управлінням всіх версій ОС Windows, у тому числі Windows 10.

hacking

Корпорація Microsoft повідомила, що працює над усуненням проблеми та видасть оновлення програми в рамках “вівторка оновлень”.

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають