LVIV.COM

Google запустив ресурс на якому можна поекспериментувати з нейронними мережами

Google запустив ресурс на якому можна поекспериментувати з нейронними мережами

На сайті A.I.Experiments зібрані прості експерименти, які дозволяють побавитись з нейронними мережами і зрозуміти як саме працює машинне навчання.


Більше того, користувачі можуть експериментувати як з вже готовими прикладами програм, так і завантажувати свій код, щоб перевірити, як це працює. Наприклад, у Quick, Draw! можна спробувати самому намалювати ескіз об’єкта за допомогою миші або пальця, і дати нейронній мережі його ідентифікувати.

Ідея проста – надати людям можливість побавитись з прикладами машинного навчання, або ж завантажити код і подивитись як все працює.

Зараз на сайті вісім різновидів програм на основі нейронних мереж, з чотирма можна контактувати прямо через браузер. 

Giorgio Cam, який рекомендують для мобільних, ідентифікує об’єкти, які бачить камера пристрою, та відповідно відтворює і насичує їх кольором.

Quick, Draw! Переважно ви можете експериментувати тут з системою розпізнавання ескізів. Малювати можна шкільні автобуси, лампи, тощо.

Infinite Drum Machine відтворює звуки, максимально схожі до реальних, які ви можете підбирати самі у різній послідовності. Зміксувати іноді можна доволі цікаві ритми.

Bird Sounds. Працює на таких речах, як ритм, тон, тощо. Ймовірно, не допоможе вам почути те, що ви зазвичай чуєте за вікном, але відтворює те, що ви задасте у параметрах.

Для багатьох взірців доступний вихідний код на GitHub.

Читайте також:


Плей-листи у Google Play Music відтепер укладатиме штучний інтелект

Google, Microsoft, Twitter та Facebook чекають на українських студентів

Як значно дешевше і з офіційною гарантією купити новий iPhone

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають