LVIV.COM

Google запустила сервіс відеодзвінків Meet для бізнесу

Google запустила сервіс відеодзвінків Meet для бізнесу

Компанія Google запустила новий сервіс для HD-відеоконференцій. Він орієнтується на b2b-сегмент і має назву Meet by Google Hangouts.


TechCrunch пише, що для сервісу вже розробили веб-версію і додаток для iOS. Також запустили сторінку meet.google.com, яка за дизайном нагадує аналогічну для Hangouts, але без списку чатів.

Додаток, який опублікували в Apple App Store для цієї розробки, дозволяє організовувати відеодзвінки в HD-форматі для 30-ти учасників. Це втричі більше, ніж в Hangouts. Meet також інтегрується з іншими сервісами на кшталт Gmail і календаря.

Приєднатись до дзвінка можна за спеціальним посиланням або зателефонувавши на спеціальний номер. Щоправда, ця функція доступна тільки для клієнтів G Suite Enterprise Edition.

meet1

Як це виглядатиме?

Головний екран програми показує список запланованих зустрічей з деталями про місце, час, теми і учасників. Клікнувши на зелену кнопку “Приєднатися”, відкривається інтерфейс відеочату, де можна підключити мікрофон або відео. У дзвінках з великою кількістю учасників той, хто говорить, відображається на головному екрані вгорі. Нижче розташовується список співрозмовників з іменами та email-адресами.

Як пише AIN, компанія представила такий сервіс як альтернативу Hangouts, оскільки на початку січня цього року в ньому відключили доступ до API для третіх розробників. На заміну йому в різних нішах Google представила нові месенджери.

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають