LVIV.COM

Google запустила сайт з усіма opensource-проектами і технологіями

Google запустила сайт з усіма opensource-проектами і технологіями

Google створила Google Open Source — єдиний сайт, на якому зібрані всі проекти і технології компанії з відкритим кодом. 


Коди до них залишаться на GitHub і власному git-сервісі компанії, а новостворена платформа слугуватиме своєрідним відкритим каталогом.

Як користуватись

Шукати необхідний проект можна за допомогою пошукового рядка. По кліку на стрілку поруч відкривається повний перелік усіх проектів і технологій.

У свою чергу, клікнувши вже на конкретний проект, відкривається його повний опис з посиланнями на репозиторії.

Проекти поділені на три секції: створення і використання документів, а також розділ “зростання”, який показує, як компанія підтримує інші спільноти з проектами з відкритим кодом.

google22

Для кого це

“Ми хочемо поділитися уроками, які вивчили за багато років досвіду. Будучи максимально відкритими у тому, як ми створюємо opensource, сподіваємося допомогти всім, хто займається цим також. Однак, чимало з того, що ми робимо, — є унікальним конкретно для Google, тому не варто сприймати ці документи, як покрокові інструкції”, — йдеться в повідомленні компанії.

Документи охоплюють різні теми: процеси запуску нових проектів Google, відправлення патчів для інших продуктів і те, як компанія використовує у своїх внутрішніх процесах відкритий вихідний код сторонніх розробників.

Експерти вважають, що, враховуючи недавні успіхи Google у проектах з відкритим кодом, зокрема Kubernetes і TensorFlow, цьому новоствореному майданчику теж варто приділити увагу.

google-s

 

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають