LVIV.COM

Малюнок за два кліки – Google створила редактор зі штучним інтелектом

Малюнок за два кліки - Google створила редактор зі штучним інтелектом

Компанія Google створила новий редактор AutoDraw, який вгадує те, що малює користувач. За його допомогою ви зможете обрати більш досконалий варіант свого малюнка усього за кілька секунд.


AutoDraw аналізує те, що ви намалювали, і в рядку “Do you mean” пропонує варіанти малюнків. Є також можливість відключити цю автопідбірку і зберігати власні роботи.

Працює редактор на планшеті, комп’ютері та смартфоні.

AutoDraw

Можна малювати одну фігуру або лінію, або ж декілька. Наприклад, велосипед або автомобіль. Для цього треба перетягнути малюнки, які запропонувала програма, змінити їх розмір та зберегти для подальшого використання.

Схожу технологію компанія вже використовувала в одному зі своїх AI-експериментів Quick Draw. Але редактор AutoDraw – повноцінніший, оскільки в ньому можна створювати навіть листівки та запрошення, а також просто малювати для власного задоволення. Крім того, цей веб-інструмент повністю безкоштовний.

Розробники також зазначають, що такі інструменти функціонують передовсім для того, щоб навчити нейромережі розпізнавати зображення. Невдовзі до AutoDraw додадуть ще понад сотню малюнків.

Google також чекає на ваші власні пропозиції та ескізи, які можна буде використати для AutoDraw.

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають