LVIV.COM

Google, Microsoft, Twitter та Facebook чекають на українських студентів

Google, Microsoft, Twitter та Facebook чекають на українських студентів

Українські активісти з компаній Кремнієвої долини створили менторську програму UA Internships. Завдяки їй українські студенти безкоштовно зможуть потрапити на стажування до Google, Microsoft, Twitter або Facebook. Прийом заявок вже відкритий і триватиме до 19 листопада.


Серед ініціаторів програми – Богдан Кулинич, який був інтерном в Google, Арсен Костенко з Twitter та Данило Фітель з Microsoft, пише AIN.UA.

Як розповідають засновники, така програма збільшить шанси українських студентів потрапити на стажування в ці компанії-гіганти. Адже студентам зі США потрапити туди значно легше.

студенти

Для того, щоб українці могли отримати новий досвід, ще й у компаніях такого штибу, активісти-волонтери готові працювати з кандидатами над їхніми резюме та проектами. Найкращих студентів автори програми порекомендують компаніям через їхні внутрішні системи комунікації. Таким чином шанси для українців потрапити на інтерв’ю значно збільшаться.

Проте, це не гарантує прийняття на стажування. Готуватись до інтерв’ю кандидати повинні самостійно.

Програма розрахована на студентів українських університетів денної  формі, у яких є можливість продовжити навчання після стажування. Для того, щоб подаватись, потрібен рівень англійської не нижчий за Upper Intermediate.

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають