LVIV.COM

Google Drive не відключають для українців – це фейк

Google Drive не відключають для українців - це фейк

Ряд ЗМІ поширили інформацію, що сервіс Google Drive припиняє роботу в Україні. Ця новина виявилася фейком, пише AIN.


Насправді, мова йде про закриття десктопного додатка хмарного сервісу, який дозволяє синхронізувати файли на комп’ютері з хмарним сервісом Google. Сам Google Drive продовжує роботу. Ця зміна ніяк не торкнеться файлів користувачів ані на комп’ютерах, ані в хмарі. Це нововведення стосується не лише українців, але й користувачів Google Drive у всьому світі.

Повністю додаток перестане працювати 12 березня 2018 року.

Чому Google закриває десктопний додаток?

Про те, що компанія закриє десктопні програми Google Drive, стало відомо ще у вересні 2017 року. Google хоче замінити єдиний додаток для синхронізації файлів з хмарою на два: для звичайних і корпоративних користувачів.

Звичайним користувачам пошуковик пропонує натомість завантажити додаток Backup and Sync, реліз якого відбувся в липні 2017 року.

Це можна зробити на сторінці сервісу або веб-інтерфейсі Google Drive, клікнувши на коліщатко налаштувань у правому верхньому кутку і натиснувши «Завантажити Backup and Sync». Крім старого додатка Drive воно замінює і завантажувач фотографій в сервіс Google Photos. В іншому функціональність Backup and Sync не відрізняється від старого додатка.

Для бізнес-користувачів G Suite компанія представила додаток Drive File Stream.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають