LVIV.COM

Google доповнила свої безкоштовні курси по інтернет-маркетингу в Україні

Google доповнила свої безкоштовні курси по інтернет-маркетингу в Україні

У програмі Google Digital Workshop поглибили курс по контент-маркетингу, доповнили інформацію про те, як перетворити дані в статистику і створити план для онлайн-бізнесу.


Курси доступні українською мовою всім бажаючим. Google також оновила сертифікати про проходження своєї програми для українців – тепер з їх допомогою будь-хто зможе стати кваліфікованим маркетологом.

Digital Workshop – це міжнародні безкоштовні курси для самостійного навчання. Вони знайомлять користувача з основами інтернет-маркетингу – наприклад, як правильно просувати інтернет-магазин, збільшити свою аудиторію в соціальних мережах і т.д. Навчання складається з коротких відеоуроків, текстових матеріалів і невеликих тестів. За рівнем вони підходять будь-якому інтернет-користувачеві – від студента до підприємця.

Ті, хто успішно пройшов програму, можуть отримати сертифікат Google, який підтверджує кваліфікацію користувача в інтернет-маркетингу. У компанії повідомляють, що сертифікат дає можливість будь-якому опанувати цифровими технологіями і освоїти нову професію.

Сертифікат акредитований Бюро інтерактивної реклами в Європі (IAB Europe). Кожен документ має унікальний код і URL. В Google запевняють, що він допоможе потенційним роботодавцям і фахівцям з підбору персоналу переконатися в здібностях кандидата. Також Google додала можливість прикріпити сертифікат до свого профілю в LinkedIn.

Yura Andriiv LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають