LVIV.COM

Глянь, які круті онлайн-курси для ІТ-спеціалістів у грудні

Глянь, які круті онлайн-курси для ІТ-спеціалістів у грудні

Встигни зареєструватись, усі курси починаються з 4 грудня!


Introduction to the Internet of things and embedded systems

Завдяки курсу ти краще зрозумієш тему “Інтернет речей”, дізнаєшся про важливість IoT в суспільстві та будеш в курсі усіх трендів у цій сфері. Також ти зрозумієш як Internet of things змінює світ і як використовувати IoT для нових проектів.

Хочеш детальніше вивчити  “Інтернет речей”? Тобі сюди!

Java progmming: build a recommendation system

Цей курс допоможе тобі отримати навички, які необхідні для створення системи рекомендацій. Які серіали, фільми чи книги рекомендувати користувачам – реалізувати усі ці ідеї можна завдяки знанням з Java-програмування.

Реєструйся тут!

Divide and conquer,sorting and searching, and randomized algoritms

Цей курс буде ідеальним для тебе, якщо ти вже маєш початковий досвід у програмуванні. На курсі ти вивчиш: асимптотичний запис, пошук і сортування, майстер-метод та рандомізовані алгоритмы. А за 4 тижні ти зможеш вивчити основи алгоритмів.

Записуйся на курс!

INTRODUCTION TO DATA SCIENCE IN PYTHON

Тут ти познайомишся з основами програмування на Python. Основні теми: завантаження та встановлення на Python, фундаментальні методи програмування, методи маніпуляції даними, використання бази даних. Потім ти зможеш застосувати ці знання в роботі з машинним навчанням.

Цікавить? Тисни сюди!

Ruby on rails web services and integration with MongoDB

Цей курс підійде для тебе, якщо ти вже маєш досвід роботи і розуміння того, як функціонує база даних. За допомогою курсу ти ознайомишся з роботою MongoDB – документованої системи управління базою даних. Ти дізнаєшся, як інтегрувати веб-сервіси за допомогою Ruby on Rails.

Цей курс саме для тебе? Встигни зареєструватись!

 

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають