LVIV.COM

Гаманець для криптовалют зібрав $7 млн інвестицій

Гаманець для криптовалют зібрав $7 млн інвестицій

Французька компанія Ledger розробила гаманець для безпечного зберігання і використання віртуальних валют. Стартап вже залучив $7 млн інвестицій.


Ці гаманці захищають всі операції з криптовалютами за допомогою вбудованого елемента безпеки, аналогічного системам, які забезпечують надійність платежів Apple Pay та Android Pay. Також вони постійно відсилають запити з перевіркою на сервери компанії.

Чим це зручно?

Коли користувач такого пристрою здійснює операцію з використанням криптовалют, наприклад, з біткоїнами, Ledger просить його підтвердити транзакцію за допомогою пін-коду. Отож, навіть якщо зловмисник отримає доступ до вашого комп’ютера або електронного гаманця, він не зможе підтвердити операцію і вивести кошти.

Як це виглядає?

Зараз компанія випускає два види гаманців – Ledger Nano S та Ledger Blue. Перший, власне, має невеличкий розміром, як флешка. Гаджет оснащений мініатюрним екраном. Другий гаманець, Ledger Blue, нагадує невеличкий планшет.

Коштують пристрої €70 та €275. Уже продали понад 50 000 таких гаджетів.

До слова, директор з комунікацій та аналітик з питань політики у центрі R Street Institute, Бен Карнс, нещодавно у статті в журналі Forbes зазначив, що Україна входить в топ-5 країн світу за кількістю користувачів біткойн-гаманцями.

За його словами, на зміну економічній нестабільності, яка почалася в 2014 році, прийшла “тиха” цифрова революція і криптовалюти отримали велике поширення, біткойн зокрема. У 2014-му близько 5000 банкоматів вже мали функцію придбання биткойнів за готівку. А в грудні 2016-го Україна стала першим регульованим ринком у світі, який почав надавати ф’ючерси на контракти біткойнів.

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають