LVIV.COM

FS.TO відновив роботу на новому домені

FS.TO відновив роботу на новому домені

Cайт, ідентичний FS.TO, запрацював на домені FS.life. Непрямим підтвердженням того, що це саме перезапуск, є підтримка старих облікових записів користувачів, пише Економічна правда.


Дизайн сайту ідентичний дизайну FS.TO, а в облікових записах користувачів зберігається історія переглядів. Ресурс оновлюється і на нього заливався новий контент.

Повідомлення про перезапуск сайту можна знайти в неофіційній групі FS у “ВКонтакте”, але вона начебто не має прямого відношення до адміністрації оригінального сайту. Офіційного підтвердження від адміністрації FS поки немає.

Діяльність сайту припинила кіберполіція в рамках кримінального провадження щодо порушення авторських і суміжних прав. 15 листопада 2016 року силовики провели обшуки в офісах, дата-центрах і будинках причетних до діяльності сайту людей.

У грудні голова кіберполіції Сергій Демедюк підтвердив, що допускає відновлення роботи ресурсу. “Ця ймовірність є. Ми вилучили українські сервери, але їх дзеркала знаходяться на території РФ і в інших країнах”, – сказав глава відомства. Він також додав, що на доменне ім’я FS.TO накладуть арешт.

Твій Бро LVIV.COM
Читай також:

Ділися або не палися

Зараз читають