LVIV.COM

Фонд U.Ventures надав $ 1,15 млн трьом стартапам, серед них – львівський YouTeam

Фонд U.Ventures надав $ 1,15 млн трьом стартапам, серед них - львівський YouTeam

Три українських стартапи залучили $ 1,15 млн від фонду U.Ventures. Фонд інвестував у YouTeam, 3DLook і Pufetto.


Як пише AIN, інвестиції допоможуть стартапам розвивати свої продукти, створювати нові робочі місця і виходити на нові ринки.

“Ці стартапи є прекрасними прикладами українських компаній, які створюють революційні продукти і є конкурентоспроможними на міжнародному ринку. Ми переконані, що вони мають величезний потенціал в своїх сегментах не лише в Україні, а й в усьому світі”, – зазначила Ярослава С. Джонсон, президент і головний виконавчий директор Western NIS Enterprise Fund.

Фонд U.Ventures надав $ 1,15 млн трьом стартапам, серед них - львівський YouTeam

Що за стартапи?

Стартап 3DLook займається розробкою технології сканування і виміру людського тіла за допомогою двох фотографій зі смартфонів, використовуючи штучний інтелект, нейронні мережі і новітні технології 3D.

Львівський проект YouTeam – це платформа для аутстафінгу. На майданчику наймають технічний персонал в компанії, що займаються розробкою програмного забезпечення.

На цьому ресурсі компанії можуть отримати доступ до перевірених міжнародними фахівцями підрядників, а також керувати віддаленими командами розробки і співпрацювати з ними.

Pufetto – один з лідерів на ринку електронної комерції в сегменті продажу меблів. Стартап дозволяє клієнтам самостійно створювати дизайн меблів на базі своєї онлайн-платформи. Проект реалізує меблі не тільки через онлайн-платформу, але і через шоу-руми в Україні та Німеччині.

 

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають