LVIV.COM

Фонд Overkill Ventures готовий вкласти в українські стартапи понад 700 000 євро

Фонд Overkill Ventures готовий вкласти в українські стартапи понад 700 000 євро

Зараз новий венчурний фонд шукає стартапи на стадії MVP. Познайомитись і поспілкуватись з представниками фонду можна буде на весняній київській конференції iForum, повідомляє Ain.


Що за фонд?

Overkill Ventures створили у 2017 році представники інших венчурних європейських фондів. Його партнерами є Девіл Вентзіл, Пітер Маркуланс і Дмитро Сайковський.

Як працює?

Фонд надає структуроване фінансування. Є два етапи:

  • рre-seed (40 000 євро);
  • seed (від 400 000 і більше).

Інвестиції проходять як конвертована позика. На наступних раундах співпраці оцінка стартапу переглядається.

Також фонд пропонує менторську програму, за допомогою якої для стартапу залучають нові інвестиції. Для кожного проекту підбирають окремого наставника (або кількох). Навчання проводять досвідчені фахівці, які змогли успішно реалізувати свою справу, і тепер хочуть поділитись досвідом.

В Overkill Ventures хочуть за три роки провести 5 програм для 50 стартапів з усієї Центральної та Східної Європи. Програма триває 3 місяці, але за бажанням її можна подовжити.

Основний офіс фонду знаходиться в Ризі, і саме там буде проходити навчання.

Кого шукають?

Overkill Ventures цікавлять в першу чергу стартапи з готовим MVP і першими клієнтами. Перевагу отримають проекти, засновники яких вже мають попередній досвід створення технологічних компаній / продуктів, а також мають досвід роботи на провідних посадах в технологічних компаніях.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають