LVIV.COM

Facebook вносить зміни у видачу відеоконтенту

Facebook вносить зміни у видачу відеоконтенту

У Facebook вкотре змінюють принципи, за якими працює підбір контенту у стрічках новин. Цього разу зміни стосуються відео. Новий критерій, за яким підбиратимуть відеоконтент, – “відсоток перегляду”. 


У компанії наголошують, що відтепер у стрічках користувачів будуть з’являтися більш релевантні ролики.

Раніше на підбір відео впливали такі фактори: чи є воно стрімом, чи вмикають користувачі до нього звук і чи вирішують відкрити його на повний екран.

Тепер до цього переліку додали критерій “відсоток перегляду” (percent completion). Йдеться про те, чи переглянув користувач відео до кінця (на 100%). У такому випадку соціальна мережа вважатиме його релевантним.

Також чим довшим є відео, яке переглядає користувач, тим важливішу роль відіграватиме відсоток перегляду. Таким чином у стрічці побільшає довгих відео, які переглядає велика кількість користувачів. Короткі ролики, можливо, будуть виводитися в стрічку рідше.

Проте, адміністрація Facebook ще відстежує цей процес.

“Найкраща тривалість відео — та, яка потрібна, щоб розповісти цікаву історію, яка залучає глядачів”, — йдеться у блозі компанії.

Зміни у стрічці обіцяють вводити поступово, щоб переконатися, що люди переглядають найбільш цікавий і актуальний для них контент. На це Facebook виділить найближчі кілька тижнів.

Читайте також:


BioLock від SoftServe увійшов до 65-ти найкращих розробок світу

Запустили безкоштовний сервіс для планування подорожей

Facebook співпрацюватиме з журналістами і виділятиме гранти якісним ЗМІ

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають