LVIV.COM

Facebook ховатиме пости з проханням поширити чи лайкнути

Facebook ховатиме пости з проханням поширити чи лайкнути

Відтепер алгоритм при ранжуванні враховуватиме актуальність та релевантність публікацій і понижуватиме пости сторінок, які накручують лайки. Про черговий крок у боротьбі з фейковими новинами йдеться в офіційному блозі соцмережі. 


Автентичність публікацій оцінюватимуть за кількома критеріями. Зокрема, чи були у сторінки порушення, пов’язані з розміщенням спаму чи накруткою лайків. Повідомлення, які вводять в оману або вражають “сенсаційністю” понижуватимуться у видачі.

“З цим оновленням ми додаємо нові універсальні сигнали, які визначатимуть на скільки автентичним є допис. Ми віднесли сторінки до різних категорій, аби визначити, чи постили вони спам і чи намагалися обдурити стрічку проханнями лайкнути прокоментувати чи поширити. Далі ми навчили алгоритм вирізняти справжні повідомлення на інших сторінках”, – кажуть у Facebook.

Враховуватимуть також геолокацію і поведінку користувачів. Якщо публікації сторінки приховують, її контент може вважатися нерелевантним.

Крім того, Facebook оцінюватиме Real-Time Signals – залученість користувачів та взаємодію з публікаціями. Чим більше коментарів і вподобань – тим важливіший матеріал, а отже його видимість зросте.

“Ми припускаємо, що більшість сторінок не побачить істотних змін в розповсюдженні своїх матеріалів у стрічці новин. Деякі сторінки можуть відчути невелике збільшення трафіку, інші – незначні зменшення. Сторінки повинні продовжувати розміщувати історії, які мають відношення до їхньої аудиторії.”

Читайте також:


Java лідирує в рейтингу мов програмування серед українських девелоперів

Кіберполіція радить, як вберегтися від фейкових інтернет-магазинів

Українка написала книгу з програмування для ІТ-видавництва Packt Publishing

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають