LVIV.COM

Facebook боротиметься із самогубствами за допомогою штучного інтелекту

Facebook боротиметься із самогубствами за допомогою штучного інтелекту

В сервіс прямих трансляцій Facebook Live вбудують алгоритм, який допоможе запобігати суїцидам. 


За даними World Health Organization кожні 40 секунд у світі відбувається одне самогубство, і це друга головна причина смерті для молоді віком 15-29 років.

Найближчим часом в сервісі прямих трансляцій Facebook Live з’явиться алгоритм, який шукатиме потенційно тривожні висловлювання користувачів. Так, бот почує небезпеку, якщо в стрімі буде занадто багато слів про біль і сум, а в коментарях – фраз на кшталт “Ти в порядку?” або “Я за тебе хвилююся”.

Якщо алгоритм запідозрить недобре, одразу запропонує користувачеві зв’язатися зі службою довіри, поговорити з близькою людиною або почитати поради, що допомагають подолати депресію. Також у самих глядачів прямої трансляції з’явиться можливість повідомити про небезпеку.

Facebook боротиметься із самогубствами за допомогою штучного інтелектуFacebook боротиметься із самогубствами за допомогою штучного інтелекту

Ця інновація увійшла в оновлену концепцію соцмережі. В листі про зміну головної мети Facebook Марк Цукерберг згадував і суїциди.

“Було кілька трагічних випадків на кшталт самогубств, що транслюються онлайн. Їм можна було запобігти, якби хтось вчасно зрозумів, що відбувається і повідомив про це. Ми повинні вибудувати соціальну інфраструктуру таким чином, щоб помічати проблеми до того, як вони приведуть до шкоди”.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають