LVIV.COM

Як користуватися новим EX.UA (і чи є сенс)

Як користуватися новим EX.UA (і чи є сенс)

Найбільший український файлообмінник EX.UA перезапустили на новому домені FEX.NET (File EXchange Network).


Що змінилось?

За зберігання файлів тепер доведеться платити – перші 100 тисяч користувачів мають можливість сплачувати 1$ за 1ТБ на місяць.

Власники поштових скриньок EX.UA отримають додаткове розширення на новому домені FEX.NET з тим самим логіном та паролем.

На стартовій сторінці порталу йдеться, що файлообмінник реалізували на новій технологічній платформі, що забезпечить додаткову зручність використання.

Як користуватись?

Сервіс підтримує анонімний обмін файлами будь-якого формату та розміру, а також автоматичне конвертування файлів для перегляду і програвання. Дані зберігаються протягом 7 днів з моменту створення ключа, діє система оповіщення користувача про час використання зберігання файлів. Додаткові можливості, зокрема постійне сховище, обіцяють запустити упродовж двох місяців.

Реакція користувачів

Наразі сервіс викликає чимало запитань. Багато користувачів могли купитись на спекулятивні заголовки українських ЗМІ, на кшталт “Еx.ua відновив роботу”.

ex2

Натомість, представники сервісу наполягають на його унікальності.

“Ми живемо в інформаційну епоху. Інформація є ключем до розвитку сучасного суспільства. Не мати власного файлосховища – розкіш, яку можуть дозволити собі лише безтурботні народи. FEX.NET повинен стати новим етапом у розвитку сервісів зберігання інформації, і це буде український ресурс. Він стане повністю захищеним і абсолютно безпечним. Ми налаштовані запропонувати світові технологію, яка буде кращою і дешевшою існуючих аналогів. Ми хочемо показати, що інновації народжуються тут.”,  – йдеться у повідомленні.

Файлообмінник Ex.ua оголосив про намір припинити роботу торік у листопаді згідно із законом “Про державну підтримку кінематографії в Україні”. Також ще раніше через порушення авторських і суміжних прав закрили ресурс Fs.to.

Читайте також:


Ізраїль відкрив візи для стартаперів + інвестиції до $52 000

У Twitter з’явилась функція прямих відеотрансляцій у форматі 360°

Бездротові навушники Apple AirPods з лютого продаватимуть в Україні

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають