LVIV.COM

Ecoisme запустив попереднє замовлення на свої пристрої за зниженою ціною

Ecoisme запустив попереднє замовлення на свої пристрої за зниженою ціною

З 4 по 8 січня Ecoisme бере участь в найбільшій виставці споживчої електроніки в світі Consumer Electronics Show в Лас-Вегасі (CES). Стартапери представляють свої сенсори та відкрили на них попередні замовлення на сайті ecoisme.com.


Ecoisme — це контролер розумного будинку, який за допомогою сенсорів збирає інформацію про енергоспоживання і показує статистику, допомагаючи домогосподарствам зекономити на ресурсах.

Як пише AIN.UA, пристрої вже на фінальній стадії підготовки до виробництва. СЕО Ecoisme Іван Пасічник розповів, що стартап запустив дві варіації сенсорів: для тих, у кого є сонячні панелі, і для тих, хто їх ще не придбав. Версія для сонячних панелей від стартаперів також розпізнає, яку електроенергію використовують — сонячну чи мережеву. Якщо сонячна електроенергія закінчилась, пристрій надає дані щодо цін за електроенергію.

“Ми перевіряємо сенсор в різних умовах: як у Північній Америці, так і в Європі, а також з різними типами лічильників і мереж. У 2015 році ми зібрали потрібну суму на Indiegogo на виробництво і зібрали понад 500 попередніх замовлень. Зараз вирішили зібрати додаткові попередні замовлення через сайт, при цьому знизивши ціну на сенсори”, — розповів Пасічник.

Пристрої вартістю $300 в рамках передпродажів коштуватимуть $200. Сенсори за $400 також будуть коштувати на сотню дешевше.

ecoisme1

Стартап вже запустили на Product Hunt. Зараз українці все ще в топ-10 продуктів ресурсу.

До слова, торік Ecoisme також брав участь у CES і отримав звання найкращого інноваційного рішення в категорії Smart Home.

Читайте також:


Як та де українці дивляться фільми онлайн

5 найперспективніших стартапів 2017 року за версією Business Insider

Бездротові навушники Apple AirPods з лютого продаватимуть в Україні

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають