LVIV.COM

Домен EX.UA продають за $1 млн. Гроші підуть на операції дітям

Домен EX.UA продають за $1 млн. Гроші підуть на операції дітям

Найдорожчий домен UANET – EX.UA виставили на продаж. Його вартість становить один мільйон доларів. Усі кошти передадуть на термінові дитячі операції.


“Ми сподіваємося, що користувачі EX.UA підтримають це рішення. За контролем над цільовим використанням грошей від реалізації домену буде стежити відома міжнародна аудиторська компанія. У разі відсутності попиту на заявлену вартість домен EX.UA залишиться в пам’яті і легендах українського Інтернету”, – йдеться у повідомленні на сайті.

До кінця року творці ресурсу запустять новий файлообмінник. Він буде закритим на прохання користувачів. Назву проекту та деталі розкажуть 21 грудня.

Після закриття Ex.ua користувачі мали час до 1 грудня, щоб викачати свої файли, однак, таку можливість продовжили до кінця року. До 31 грудня пряцюватиме й поштовий сервіс на сайті. Наразі пошук фільмів в Google site:ex.ua ще працює, але публічний доступ до ресурсу обмежили.

Припинення роботи популярного файлообмінника є частиною боротьби з піратством в українському сегменті Інтернету. Заступник голови Адміністрації Президента України Дмитро Шимків пояснив закриття сайту так:

“У них (Ex.ua, – ред.) є бізнес-модель, яка давала можливість заробляти кошти, поширюючи нелегальний відеоконтент, вставляючи в нього українську рекламу. Українські рекламодавці платили гроші за розміщення реклами, а правовласники контенту не отримували ніякої бенефіції від цього. Власники ресурсу отримували таким чином близько одного мільйона доларів доходів на рік”

Читайте також:


Новий Timelapse від Google Earth покаже, як змінювалась Земля за останні 30 років

Українська аудиторія Facebook за 7 місяців зросла на третину

З ПК онлайн відтепер заходять рідше, ніж з мобільних

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають