LVIV.COM

Додаток львівської команди отримав 50 тис. євро від ЄБРР

Додаток львівської команди отримав 50 тис. євро від ЄБРР

Додаток “Go To-U” отримав ваучер на 50 тисяч євро в рамках  програми “Кліматичні Інноваційні Ваучери”, повідомляє Tvoemisto.tv.


Що за додаток?

“Go To-U” призначений для розвитку інфраструктури для електромобілів. Додаток допомагає швидко та зручно знаходити зарядні станції для електромобілів. Також спеціальна технологія дозволяє зарезервувати обрану зарядну станцію на визначений час.

Додаток львівської команди отримав 50 тис. євро від ЄБРР1

Завдяки серверному вирішеню та віртуальному офісу партнери “Go To-U” можуть керувати своїми зарядними станціями, відслідковувати гостей, клієнтів, влаштовувати різноманітні акції тощо.

Завантажити додаток можна тут: Apple Store  Google Play.

Що за програма?

До кінця 2018 року програма “Кліматичні Інноваційні Ваучери” планує підтримати близько 50 інноваційних проектів в Україні. Загальний бюджет програми – мільйон євро, Розмір ваучерів на окремі проекти може становити від 20 000 до 50 000 євро.

Гранти на загальну суму 170 тисяч євро отримали п’ять українських компаній у галузі кліматичних технологій. Крім проекту “Go To-U”, ваучери також отримали PassiveDom, Інвестиційна компанія “Символ”, Sirocco Energy та фермерське господарство “Лиманське”. Гранти вручають компаніям, щоб стимулювати подальшу розробку технологічних рішень для скорочення викидів парникових газів та розвитку ресурсоефективності й енергоефективності.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають