LVIV.COM

Додаток Gmail для iOS модернізували

Додаток Gmail для iOS модернізували

Компанія Google провела найбільшу за останні чотири роки модернізацію додатку Gmail для iOS. Тепер окрім покращеного дизайну, виконаного в стилі Material Design, оновлений додаток містить ще більше функціональних можливостей.


Як передає TechToday, одним із найбільших нововведень є впровадження функції скасування відправки повідомлень. Тепер, після натискання кнопки “Відправити” у користувача є кілька секунд, щоб перервати процес передачі електронного листа. Те, чого всі чекали.

Звісно ж, це дуже корисно при відправленні листа помилковому адресатові, або при бажанні щось дописати.

 

пошта

Також в Gmail для iOS додали швидкий пошук з автозаповненням і виправленням помилок. Додана й функція архівування або видалення повідомлень за допомогою жесту гортання.Як наголошує компанія Google, нова версія Gmail для iOS стала значно швидшою. Що може бути краще у наш час.

Оновлений і додаток Google Calendar для iOS. Сюди додали підтримку горизонтального орієнтування в режимах перегляду “Місяць” і “Тиждень”.Цікавинкою стала можливість додавати альтернативні календарі, відмінні від григоріанського, наприклад, місячний, ісламський або індуїстський.

google-calendar

Є й можливість пошуку Spotlight по подіях, нагадуваннях і цілях.

Оновлені версії вже доступні для завантаження.

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають