LVIV.COM

До Львова вперше завітає головний редактор європейської редакції TechCrunch Майк Бутчер

До Львова вперше завітає головний редактор європейської редакції TechCrunch Майк Бутчер

До Львова приїде експерт із сучасних технологій та головний редактор найвідомішого технічного видання Європи TechCrunch Майк Бутчер. Він розповість про перспективи розвитку ІТ в Україні та вектори на майбутнє на конференції ІТ Арена.


TechCrunch – медіа, яке спеціалізується на новинах ІТ індустрії, починаючи від описів продуктів та ідей стартапів та завершуючи новинами від найбільших ІТ компаній. У 2008-му його визнали найкращим бізнес-виданням Великобританії. Вже наступного року Twitter-сторінка видання увійшла в топ-10 найкращих блогів світу, а The Daily Telegraph назвали цей онлайн-ресурс найбільш впливовим технічним виданням.

До Львова вперше завітає головний редактор TechCrunch Майк Бутчер

Майк Бутчер є головним редактором видання, а також співорганізатором проекту TechHub у Лондоні і дописувачем The Financial Times, The Guardian, The Times, The Daily Telegraph та The New Statesman.

У 2000-му його назвали найкращим журналістом року за версією NetMedia. У 2004-му Майк увійшов до топ-100 Innovators of Internet Decade, а в 2008-му – до топ-100 людей креативної індустрії Лондона за версією The Independent та The Hospital Club.

Зараз це один із топ-10 блогерів у Twitter у Великобританії та один із топ-50 найвпливовіших британців у сфері технологій за версією The Daily Telegraph. На ІТ Арені він виступатиме з доповіддю під час бізнес-стріму, а також входитиме до журі конкурсу стартапів.

Його доповіді стосуватимуться майбутнього новітніх технологій, штучного інтелекту, стартап-екосистеми Європи та роботи з технічними медіа.

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають