LVIV.COM

До Львова приїде один із 25 геніїв сучасності – СEO Cambridge Analyticа Александр Нікс

До Львова приїде один із 25 геніїв сучасності - СEO Cambridge Analyticа Александр Нікс

До Львова вперше завітає випускник Манчестерського університету, СЕО Cambridge Analytica Александр Нікс. Він входить у топ-25 геніїв за версією журналу WIRED, а його компанія використовує Big Data та інноваційні методи для ведення виборчих та рекламних кампаній. Нікс стане провідним спікером конференції  ІТ Арена.


Александр Нікс заснував свою компанію у 2013 році. Вона швидко стала лідером з ведення політичних та рекламних кампаній у Європі та США. На революційні технології, які застосовує Cambridge Analytica, відразу звернули увагу провідні світових медіа The Guardian, Bloomberg, The New York Times, The Telegraph, Washington Post.

Компанія Нікса використовує Big Data та займається аналізом поведінки користувачів соцмереж. Зокрема, адресує різним групам аудиторії, створені спеціально для них, надсилає персоніфіковані повідомлення тощо.

Александер Нікс

Президентська кампанія Дональда Трампа – один із найуспішніших проектів компанії Cambridge Analytica, результати якого здивували увесь світ.

На конференції “ІТ Арена” Нікс виступатиме з доповіддю “From Mad Men to Math Men”. У ній ітиметься про сучасні способи комунікації, які базуються на великих даних, і які можуть впливати на людей, а також про те, як компанії можуть будувати персоніфіковані стосунки з кожним зі своїх клієнтів.

Александр Нікс зачитає свою доповідь на другий день конференції о 10 годині, йдеться на сайті Кластеру.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають