LVIV.COM

До Львова приїде одна з найвпливовіших жінок світу фінансів

До Львова приїде одна з найвпливовіших жінок світу фінансів

Шостого грудня у готелі “RIUS” виступить Валері Баннерт-Тернер, віце-президент, генеральний керівник напрямку Risk & Surveillance Solutions business у компанiї Nasdaq. Бізнесменка входить в сотню найвпливовіших жінок у сфері фінансів за версією FinancialNews.


Бізнес, яким курує Валері, допомагає понад 1500 дилерам, брокерам, кліринговим центрам, менеджерам активів, біржам та регуляторам відслідковувати сумнівні операції на ринку.

Вона є прихильником інноваційних підходів у роботі. У липні жінка долучилась до придбання FinTech стартапу Sybenetix, який допомагає моніторити підозрілу активність у сфері біржевої торгівлі. Також вона запустила технологію Machine Learning у офісах компанії Nasdaq у Стокгольмі, Копенгагені, Хельсінкі та Ісландії.

До Львова приїде одна з найвпливовіших жінок світу фінансів

Валері – автор великої кількості статей з питань фінансів, ризиків та технологій, також опублікувала книгу зі стратегічного управління, читала лекції в Кембріджському та Каліфорнійському університеті, була спікером на кількох галузевих конференціях у різних куточках світу.

На зустрічі у Львові вона розповість про найновіші технологічні тенденції у сфері FinTech та про те, як Nasdaq інтегрує їх у поточні та майбутні FinTech-рішення.

Зареєструватись на подію можна тут. Участь у заході – безкоштовна.

Що чекає Львів?

Nasdaq – перша електронна біржа у світі. Діє з лютого 1971-го, зараз тут – акції Google, Facebook, Microsoft, Intel та інших найбільших технологічних компаній. Офіси компанії розташовані в 25-ти країнах, офіс Nasdaq невдовзі відкриють і у Львові.

 

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають