LVIV.COM

Сервіс електронної документації “Папка24” виклали в Open Source

Сервіс електронної документації Папка24 виклали в Open Source

Сервіс електронної документації “Папка24” переходить в режим open-source. Про це повідомив співзасновник компанії Fintech Band Дмитро Дубілет на своїй сторінці в Facebook. 


“…ми публікуємо код у відкритому вигляді і даємо повне право кому завгодно на використання його де і, як завгодно… Можна буде розфарбувати цей продукт в свої кольори, виставити в інтернет під своїм брендом … Загалом, робіть з ним, що хочете”, – повідомив Дубілет.

Крім того, Дубілет готовий разом зі своїми колегами допомогти державним установам та компаніям розгорнути софт на своїх серверах і налаштувати бізнес-процеси.

Проект виклали на GitHub.

Проект “Папка24” запустили минулого року, він дозволяє обмінюватися документами в електронній вигляді, не витрачаючи грошей і часу на папірці і “мокрі” підписи/печатки. Сервіс працює з усіма основними видами ключів ЕЦП.

“Електронні документи – це не просто питання зручності. Якщо хоча б половина документів перейде в електронний вигляд, то позитивний економічний ефект для України вимірювався б відсотками ВВП”, – переконаний Дмитро Дубілет.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають